Stiklinės durys

Berėmio stiklo duris rekomenduojame gaminti iš 10 mm grūdinto stiklo. Stiklas gali būti skaidrus, tonuotas arba matinis. Pagal poreikį galime pasiūlyti varstomas arba stumdomas duris.

Varstomos durys patogesnės naudoti, bet reikalauja vietos atidarymui. Siekiant užtikrinti naudojimosi ilgaamžiškumą, varstomų durų vyriai tvirtinami į grindis ir lubas (viršlangį). Todėl planuojant šildomų grindų įrengimą, būtina atsižvelgti į numatomą stiklo durų vietą. Tai ypač aktualu pasirinkus duris su hidrauliniu pritraukėju. Jis užima daugiau vietos, bet duryse su juo galima atsisakyti užrakto. Montuojant duris be hidraulinių pritraukėjų, durų fiksacijai angoje reikalingas užrakinimas.

Stumdomos durys montuojamos siekiant sutaupyti durų atidarymui reikalingą vietą. Jos tinka ir norint užtverti praėjimo nišas, kurių plotis didesnis nei 1,1 m. Tačiau planuojant įrengti stumdomų durų sistemą, jų pakabinimui lubose reikia paruošti tvirtą konstrukciją. Jei stumdomas duris reikia užrakinti, durys rakinamos į grindis.